top of page

TESLİMAT, İADE VE DEĞİŞİM

KARGO VE TESLİMAT

Siparişleriniz, kredi kartı, kapıda ödemelerde siparişinizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Havale ile ödemelerde ise siparişiniz, ücret hesabımıza geçtikten sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

Kişiselleştirilen ürünler için kargoya verilme süresi 5-7 iş günüdür. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG Kargo tarafından size teslim edilecektir. İade ve değişimlerde kargo bedeli Samsunspor Mağazacılık ve Sportif Ürünler San. ve Tic. A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

Yurtdışı satışlar için, siparişleriniz lojistik ortağımız ARAS KARGO tarafından size teslim edilecektir. Uluslararası kargo hizmeti Aras Kargo tarafından verilmektedir.

Yurtdışı siparişlerimizde teslimat sırasında bulunduğunuz ülkeye göre değişiklik gösteren gümrük vergisi tahakkuk ettirilebilir. Çıkabilecek herhangi bir gümrük vergisi ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Gümrük maliyetleri nedeniyle yurtdışına satışlarda iptal ve iademiz bulunmamaktadır.

ÜCRET İADESİ

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadeleri, alışveriş yapılan kredi kartına yapılmaktadır. Farkı bir kredi kartına veya nakit olarak iade yapılamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde kart hesabınıza geçecektir. Taksitli ödemelerinizde; iade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır. İade tutarını bir sonraki ekstrenizde artı bakiye bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder. Eğer iadeden önce herhangi bir taksit ödemesi yapıldıysa, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin tamamını yatırır. Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerinizin geri ödemesi EFT’nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına havale yoluyla geri ödenir.

Yurtdışı siparişlerimizde gümrük maliyetleri nedeniyle satışlarda iptal ve iademiz bulunmamaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM

İade/Değişim Kargo Kodu: 354793720 (Samsunspor Mağazacılık ve Sportif Ürünler San ve Tic A.Ş) Belirtilen kodu MNG Kargo şirketine ileterek kargonuzu tarafımıza gönderebilirsiniz.

bottom of page