top of page

Ana Sayfa / Çalışmalarımız / En Ağır Forma

ÇALIŞMALARIMIZ

DÜNYANIN EN AĞIR FORMASI

“Dünyanın En Ağır Forması” kadına yönelik erkek şiddetine karşı duruşumuzu göstermek için, 20/21 futbol sezonunda üretildi ve United 4 HER platformunun doğuşuna sebep oldu.

15 farklı dilde, bunun sadece Türkiye'de değil, dünyada da büyüyen bir acı olduğunu vurgulamak için, cesurca “Kadına Yönelik Şiddete Son Verin” diyor.

forma.jpeg

Sınırlı sayıda üretilen bu özel forma, aile içi şiddetin ve kadın cinayetlerinin rengi olan morun farklı tonlarında tasarlandı. Atatürk'ü logomuzda taşımak için sahip olduğumuz gücün bilincinde olarak, onun vizyonunu daha da ileriye götürmek için derin bir sorumluluk duygusu taşıyor ve bunu bir zorunluluk olarak görüyoruz.

Temel amacımız, bu acımasız şiddet hakkında yaygın bir farkındalık yaratmak ve toplumu değişim için beraber hareket etmek üzere birleştirmek. Çünkü değişim ancak bir topluluk aynı amaç için topluluk halinde bir araya geldiğinde gerçekleşebilir.

Her satın alınan “Dünyanın En Ağır Forması”, kadınlara yönelik erkek şiddetine son verilmesi için gösterilen desteği ifade ediyor. Sizin de desteğinizle, elde edilen gelirin %10'u bu amaç için bir projeye* aktarılacak ve aynı zamanda Türkiye genelinde kadınlara yönelik ücretsiz öz savunma kurslarına fon sağlanacak. Bizimle beraber olduğunuz ve her yerde kadınları desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

*Proje seçimi daha sonra yapılacak ve kamuoyuna duyurulacaktır.

bottom of page